Засідання кафедри 27.05.2021

Засідання кафедри, протокол №10,

27.05.2021, 11.00.

1.  Про хід дипломного проектування студентів 4 курсу і завершення роботи над кваліфікаційниними роботами. Мілованов В., викладачі.
  2. Про результати зустрічей викладачів кафедри з учнями коледжів та технікумів. Мілованов В., Балашов Д.
  3. Про результати зустрічей та бесід представників промисловості зі студентами, які пройшли на кафедрі. Мілованов В., Балашов Д.
  4. Про результати профорієнтаційної діяльності співробітників кафедри в учбовому році. Яковлев Ю., Балашов Д.
  5. Про завершенняучбового семестру і підготовку до заліково-інформаційної сесії.Мілованов В., Москвіна О.
  6. Результати розробки викладачами кафедри робочих програм і силабусів з всіх дисциплін, які викладаються на кафедрі. Мілованов В., Ярошенко В., Балашов Д.
  7. Про хід виконання навчально-методичних розробок кафедри. Мілованов В., викладачі.
  8. Про порядок проведення попередніх захистів ДП студентів на кафедрі КПА. Мілованов В., Ярошенко В., викладачі.