Засідання кафедри 23 листопада 2020 р.

Засідання кафедри К та ПА 23.11.20 р.

(протокол № 4)

1. Про готовність до роботи ЕК по захисту кваліфікаційних робіт студентів магістрів (документи, комп’ютерна техніка та ін..)

Москвіна О.М., Балашов Д.О.

2. Обговорення і затвердження звітів викладачів по проведеним відкритим лекціям.

Москвіна О.М., викладачі.

3. Про участь в студентській науковій конференції 27-28 листопада 2020 р студентів магістрів, студентів 4-го та молодших курсів.

Викладачі

4.Про роботу над робочими програмами та сілабусами викладачів кафедри

Мілованов В.І., Буданов В.О., викладачі.

5. Про затвердження Держбюджетної НДР на 2021-2025 рр.

Буданов В.О., Мілованов В.І

6. Про проведення перевірки кваліфікаційних робіт студентів магістрів на анти плагіат і проведення попереднього захисту КР  14 -15 грудня 2020 р.

Буданов В.О., Мілованов В.І., Балашов Д.О.

7. Затвердження подання до наказів по захисту кваліфікаційних та дипломних робіт студентів у 2021 р.

Москвіна О.М.

8. Заслуховування звіту про доведення до сучасних вимог усієї навчально-методичної документації кафедри.

Москвіна О.М., Балашов Д.О.

9. Заслуховування звіту про доведення до сучасних вимог усієї наукової документації кафедри.

Балашов Д.О., Подмазко І.О.

10. Заслуховування звіту Про перевірку та доведення до сучасних вимог сайту кафедри.

Балашов Д.О., Подмазко І.О. Буданов В.О.