Засідання кафедри 7.12.2020 р.

Протокол №5

1. Про завершення читання лекцій, проведення практичних і лабораторних занять і готовність до проведення сесії. Мілованов В.І., викладачі.
  2. Про порядок проведення іспитів, заліків в зимову сесію та оформлення їх результатів. Мілованов В.І., Ярошенко В.М.
  3. Про оформлення журналів і звітів по навантаженню в осінньому семестрі (підготувати їх і передати на підпис зав. кафедрою до 28.12). Мілованов В.І., Москвіна О.М.
  4. Про оформлення використання навантаження в випадках лікарняних листів, відпусток і відряджень. Мілованов В.І., Москвіна О.М.
  5. Про результати проведення конференції 27.11.2020 р.
  6. Про підготовку планів навчально-методичної та наукової роботи викладачів на січень-лютий 2021 р. Мілованов В.І., Москвіна О.М.
  7. Про ступінь готовності кваліфікаційних робіт магістрів до заліку на ДЕКу. Мілованов В.І., викладачі.
  8. Різне.